O nás

Jsme malá česká firma z Letohradu, z podhůří Orlických hor, která se zabývá zakázkovou výrobou zvířecích náhrobků pro psy, kočky a ostatní zesnulá zvířátka, a  pamětních desek pomocí moderní technologie laserového řezání a gravírování nerezových materiálů.

Co Vám nabízíme?

Když nastane chvíle, kdy odejde Váš milovaný pejsek, kočka či jiný zvířecí člen rodiny, jsme tu pro vás. Máte 4 možnosti jak postupovat :

1. Uložit zvířátko do hrobu na zahradě svého domu nebo chalupy napadne mnoho majitelů. Bohužel to není tak úplně snadné. Od 1. 7. 2014 je v platnosti vyhláška. č. 82/2014 Sb. Ministerstva zemědělství, která právě tuto problematiku řeší, tedy ukládání těl uhynulých zvířat v zájmovém chovu. Týká se nejen psů a koček, ale i třeba koní. Takže pokud byste si chtěli svého čtyřnohého miláčka pochovat na zahradě, musíte splnit určité podmínky. Tělo zvířete musí být uloženo tak, aby v případě psa nebo kočky bylo zasypáno vrstvou zeminy minimálně 50 cm. Uložit tělo do země je možné minimálně 200 metrů od vodního zdroje, 100 metrů od bytové stavby nebo pozemní komunikace a 50 metrů od sousedního pozemku. Místo musí být viditelně označeno a zajištěno proti vniknutí zvířat. Už z toho je patrné, že podmínky vyhlášky může splnit jen málokterý majitel. Splníte li vyhlášku využijte naši variabilní nabídku náhrobků.

2. Pochovejte svého miláčka na legálním psím ( jiném zvířecím) hřbitově a využijte naši variabilní nabídku náhrobků.

Zvířecí náhrobky - O nás

3. Využijte služeb některých z krematorií, nejblíže Vašemu bydlišti, uložte popel do ať už biologicky rozložitelné či jiné urny a zakopejte pod Vámi vybraný náhrobek od nás.

4 . Vyberte si v klidu a sestavte náhrobek či pamětní desku dle Vašich představ a přímo objednejte z našich webových stránek nebo navštivte 1 v našich prodejců který je nejblíže Vašeho bydliště. Cena je stejná, pouze ušetříte za poštovné a výrobky si navíc můžete prohlédnout na vlastní oči a zadat požadavky na místě .

Nakupujte přímo u výrobce

Nákupem výrobků přímo od výrobce (od nás) můžete ušetřit nemalé peníze, nemusíte totiž platit přirážky distributorů. Na našem webu proto naleznete kvalitní, dlouhodově trvanlivé ale i cenově výhodné finální produkty .

Zakázková činnost na míru

Našim cílem je zákazníkovi maximálně vyjít vstříc jak naší nabídkou. tak co nejnižší cenou. Proto je naše nabídka koncipována tak, aby si každý zákazník sestavil svou pamětní desku pro psa, kočku nebo jiné zvířátko dle svých představ. Potřebujete jiné nestandardní rozměry mimo naši nabídku na sestavení náhrobku či pamětní desky ? Máte svůj oblíbený motiv, nebo jiný znak? Neváhejte nás se svým požadavkem oslovit a my uděláme vše abychom splnili Vaše přání. Jsme tu pro Vás.

 

EU - pořízení technologie